صفحه اصلی

صلوات حضرت فاطمه

پرينت
دسته: ادعیه
نمایش از چهارشنبه, 18 آبان 1390
خروجی PDFخروجی HTML

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبيها وَ بَعْلِها وَ بَنيها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

جدیدترین اخبار

 • آغاز فعّاليّت انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها

   

  انتشارات نامه مکتب الزّهراء سلام الله عليها در تاريخ 1393/10/15 از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی مجوّز فعّاليّت دريافت کرد. به زودی اوّلين کتاب از اين انتشارات به چاپ خواهد رسيد. اين انتشارات علاوه بر نشر نتايج پژوهشی مؤسّسه و گروه پژوهشی قرآن و حديث مکتب الزّهراء سلام الله عليها ناشر تأليفات و ترجمه هايی خواهد بود که با موضوع فعّاليّت مؤسّسه هماهنگی داشته باشد.

   
 • چاپ کتاب مفاهيم قرآن کريم جلد دوّم

   

  کتاب مفاهيم قرآن کريم، آموزشی، جلد دوّم به چاپ رسيد. متن اين کتاب پيش از چاپ در سايت مکتب الزّهراء سلام الله عليها، واحد آموزش، قرآن کريم،مقدماتی،

  سطح 2 به نام طلّاب تهيّه کننده هر صفحه ارائه شده است. مطالب تهيّه شده و ارائه شده، توسّط مدير سايت تصحيح و تنظيم نهايی شده و به چاپ رسيده است.

   
 • چاپ کتاب مفاهيم قرآن کريم جلد اوّل

  کتاب مفاهيم قرآن کريم، آموزشی، جلد اوّل به چاپ رسيد. متن اين کتاب پيش از چاپ در سايت مکتب الزّهراء سلام الله عليها، واحد آموزش، قرآن کريم، پيش مقدّماتی سطح 1 و 2 ارائه شده است و قابل مشاهده می باشد. افراد ناآشنا با صرف و نحو عربی می توانند با آسانی از طريق مطالعه اين کتاب تا درک کامل کلمات و آيات قرآن کريم پيشرفت نمايند.

   
صلوات حضرت فاطمه
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free

Designed By

Shabdizhost