صفحه اصلی

صلوات حضرت فاطمه

پرينت
دسته: ادعیه
نمایش از چهارشنبه, 18 آبان 1390
خروجی PDFخروجی HTML

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبيها وَ بَعْلِها وَ بَنيها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

جدیدترین اخبار

 • چاپ کتاب مفاهيم قرآن کريم جلد دوّم

   

  کتاب مفاهيم قرآن کريم، آموزشی، جلد دوّم به چاپ رسيد. متن اين کتاب پيش از چاپ در سايت مکتب الزّهراء سلام الله عليها، واحد آموزش، قرآن کريم،مقدماتی،

  سطح 2 به نام طلّاب تهيّه کننده هر صفحه ارائه شده است. مطالب تهيّه شده و ارائه شده، توسّط مدير سايت تصحيح و تنظيم نهايی شده و به چاپ رسيده است.

   
 • چاپ کتاب مفاهيم قرآن کريم جلد اوّل

  کتاب مفاهيم قرآن کريم، آموزشی، جلد اوّل به چاپ رسيد. متن اين کتاب پيش از چاپ در سايت مکتب الزّهراء سلام الله عليها، واحد آموزش، قرآن کريم، پيش مقدّماتی سطح 1 و 2 ارائه شده است و قابل مشاهده می باشد. افراد ناآشنا با صرف و نحو عربی می توانند با آسانی از طريق مطالعه اين کتاب تا درک کامل کلمات و آيات قرآن کريم پيشرفت نمايند.

   
 • آغاز فعّاليّت مؤسّسه پژوهشی مکتب الزّهراء سلام الله عليها البرز و گروه پژوهشی الزّهراء سلام الله عليها

   

  مؤسّسه پژوهشی مکتب الزّهراء سلام الله عليها البرز در تاريخ 20/ 3/ 1391 تحت شماره 1808 و شناسه ملّی 10190043606 در اداره ثبت شرکت ها و مؤسّسات غير تجاری، واحد ثبتی کرج به ثبت رسيد. خلاصه اهداف و شيوه اجرايی اين مؤسّسه در تاريخ 1/ 4/ 1391 در روزنامه رسمی کشور برای اطّلاع عموم آگهی شد. پروانه فعّاليّت اين مؤسّسه در تاريخ 12/ 4/ 1391 از سوی فرمانداری کرج صادر شد.

  موضوع مؤسّسه عبارت است از: جذب خواهران دانش آموخته رشته های علوم اسلامی و فعّال کردن ايشان در امر پژوهش، انجام پژوهشهای علمی پيرامون موضوعات مختلف با بهره گيری از متون دينی، فراگير و آسان کردن فهم متون دينی برای سطوح مختلف علمی. اين امر علاوه بر آنچه از طريق سايت به اعضاء ارائه می شود در مکان مؤسّسه به آدرس مهرشهر، بلوار شهرداری، خيابان 101 و دفتر مؤسّسه به آدرس مهرشهر، بلوار امام خمينی (ره) نرسيده به مصلّی نماز جمعه خيابان 309، پلاک 92 واحد 9 به صورت حضوری انجام می پذيرد. اعضای مؤسّسه از طريق آموزشهای ضمن خدمت آماده می شوند تا يکی از سمتهای: مربّی مفاهيم قرآن کريم، مربّی مفاهيم نهج البلاغه، مترجم قرآن کريم و نهج البلاغه، دستيار پژوهشهای قرآنی و پژوهشگر را بپذيرند. شماره تلفن دفتر مؤسّسه 33412673 - 026 است و همه روزه آماده پاسخگويی به علاقمندان می باشد.

  پژوهشگران پس از پايان آموزشها در واحدهای مختلف گروه پژوهشی قرآن و حديث به فعّاليّت خواهند پرداخت. گروه پژوهشی قرآن و حديث الزّهراء سلام الله عليها در تاريخ 1/3/1391 با شماره 46336/22/2 از وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوری مجوّز اصولی دو ساله دريافت کرده است. اين گروه در حال تشکيل واحدهای پژوهشی قرآن و فقه، قرآن و ادبيات فارسی، قرآن و ادبيات عرب، قرآن و زبان انگليسی، قرآن و روانشناسی، تفسير و نهج البلاغه است.

   
صلوات حضرت فاطمه
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free

Designed By

Shabdizhost